ProFutbal.sk ProFutbal.sk

Hapal sa ospravedlnil za ostré vyjadrenia po vypadnutí z ME 21
zdroj: TASR

Hapal sa ospravedlnil za ostré vyjadrenia po vypadnutí z ME 21

Tréner slovenskej reprezentácie do 21 rokov Pavel Hapal sa v rozhovore pre nemecký portál sport1.de ospravedlnil za ostrú kritiku, ktorú po vypadnutí svojho tímu z ME v Poľsku adresoval tímom Nemecka a Talianska.

Taliani zdolali v záverečnom zápase C-skupiny Nemcov 1:0 a práve tento výsledok stačil obom tímom na postup do semifinále na úkor Slovenska. Hapal hneď po vyradení označil ich vzájomný zápas za "veľkú hanbu".

"Je mi ľúto, čo som vtedy povedal. Moje vyjadrenia boli v tom momente príliš ostré, za normálnych okolností by som zvolil iné slová," povedal Hapal pre sport1.de. "Hneď po zápase tam bolo príliš veľa emócií. S niekoľkodňovým odstupom som oveľa pokojnejší, všetko som už stihol spracovať."

Hapalovi sa nepáčilo, že v závere zápasu sa ani jedno z mužstiev už nesnažilo zmeniť skóre 1:0. "Druhý polčas nebol podľa môjho vkusu. Nie som zvyknutý, aby tieto krajiny hrali takýto futbal. Ale musím povedať, že iba využili možnosť, akú im dáva súčasný systém turnaja. Ešte stále som trochu smutný, ale už nie taký nahnevaný ako hneď po zápase. Taký je futbal," dodal slovenský kormidelník.

Odporúčame

Najnovšie z klubu: Slovensko 21

Pozri viac

Najnovšie z ligy:

Pozri viac

Najnovšie z kategórie: EURO U21 2017

Pozri viac

HOKEJ.sk