ProFutbal.sk ProFutbal.sk

Čataković si v Trenčíne vykopal trojročný kontrakt: Som pripravený
zdroj: astrencin.sk

Čataković si v Trenčíne vykopal trojročný kontrakt: Som pripravený

Bosniansky útočník Hamza Čataković zostáva pod Čákovým hradom. Po polročnom hosťovaní z FK Sarajevo podpísal s AS Trenčín trojročný kontrakt.

Mládežníckeho reprezentanta Bosny a Hercegoviny v úvode pôsobenie na Slovensku limitovalo zranenie. Do formy sa dostával na farme Trenčína, v treťoligovej Nemšovej, za ktorú nastrieľal osem gólov. Presadil sa aj v nedávnych prípravných dueloch pred novou sezónou, keď skóroval proti Maccabi Tel Aviv i Žiline. Vedenie klubu sa rozhodlo angažovať ho natrvalo. 

zdroj: Hamza Čatakovič o svojich pocitoch po podpise trojročnej zmluvy s AS Trenčín (zdroj: youtube.com/AS Trenčín)

„V tomto prestupovom období chceme káder, ktorý sme dali dokopy v zime, podržať spolu. Uvidíme, čo prinesie prestupové obdobie. To sa totiž iba začína,“ prezradil pre astrencin.sk generálny manažér klubu Róbert Rybníček.

Na adresu Čatakovića dodal: „Mužstvo chceme napriek všetkému doplniť. Veríme, že úspešným rozhodnutím bude zmena hosťovania Hamzu Čatakoviča na prestup. Rozhodli sme sa tak napriek tomu, že ide o trochu riskantný krok. Dopredu dohodnutú finančnú kompenzáciu sme FK Sarajevo zaplatili bez toho, aby sme Hamzu otestovali v ostrých zápasoch prvej ligy. Hrával iba za Nemšovú. Jeho potenciál je však jasne badateľný. Je to strelec a preto sme ho kúpili do Trenčína."

Najnovšie z klubu: Trenčín

Pozri viac

Najnovšie z ligy: Fortuna liga

Pozri viac

Najnovšie z kategórie: Prestupy a špekulácie

Pozri viac

Odporúčame

HOKEJ.sk