ProFutbal.sk ProFutbal.sk

Zidane si chce udržať rozhnevaného Ronalda, zajačie úmysly má aj Ramos
zdroj: TASR/AP

Zidane si chce udržať rozhnevaného Ronalda, zajačie úmysly má aj Ramos

Manažér Realu Madrid Zinedine Zidane dúfa, že sa mu podarí presvedčiť Ronalda, aby ostal v metropole Španielska. No vyzerá to tak, že Francúza čaká naozaj ťažká úloha. CR7 opakovane prejavil vôľu opustiť Pyrenejský polostrov. Dôvod je podľa hráčových slov šikanovanie zo strany španielskych daňových úradov. Tie Ronalda obviňujú z krátenia daní.

Podľa informácií španielskych médií je už Zidane v kontakte so štvornásobným víťazom ankety Ballon d'Or. Hviezdny hráč zúri kvôli opakovaným obvineniam z krátenia daní. Podľa vlastných slov sa totiž žiadneho podvodu nedopustil a je vraj pevne odhodlaný opustiť krajinu, v ktorej sa stal štvanou zverou. Francúzsky manažér „bieleho baletu“ však dúfa, že Ronaldo je len nahnevaný a napokon svoje rozhodnutie zmení, keď trocha vychladne.

Starosti majstrovi sveta z roku 1998 okrem portugalskej superstar robí aj Sergio Ramos. Ten už v minulosti opakovane uvažoval o prestupe a opäť uvažuje o odchode zo štadióna Santiaga Bernabeua. Hoci Zidane už viackrát zdôraznil, že nikoho nebude vo svojom kádri držať nasilu a má záujem len o hráčov, ktorí sú plne oddaní klubu, tentoraz urobí aj nemožné, aby Ronaldo s Ramosom v tíme ostali. V prospech francúzskeho manažéra hovorí, že ho Ronaldo naozaj uznáva a považuje za jedného z najlepších trénerov, pod akým kedy hral.

Opustí futbalová ikona „pusinky“, alebo sa Zidanovi podarí udobriť si rozhnevaného hráča? Neľahkú úlohu kormidelníkovi Realu Madrid ešte viac sťažuje záujem PSG i Manchesteru United. Bude teda veľmi zaujímavé sledovať, ako sa celá situácia okolo Ronaldovho odchodu vyvinie.

Zdroj: 90min.com

Najnovšie z klubu: Paris SG

Pozri viac

Najnovšie z ligy: Francúzsko

Pozri viac

Najnovšie z kategórie: Prestupy a špekulácie

Pozri viac

Odporúčame

HOKEJ.sk