ProFutbal.sk ProFutbal.sk

V Senici tréner Vrabec, stopér Pillár odchádza do Maďarska
zdroj: TASR

V Senici tréner Vrabec, stopér Pillár odchádza do Maďarska

Seničania v piatok doobeda predstavili nového trénera. Stal sa ním 54-ročný Ivan Vrabec, ktorý naposledy pôsobil v trnavskom Spartaku po boku Miroslava Karhana.

„Očakávania sú jedna vec a realita druhá. Určite pôjdeme do celej súťaže so skromnými cieľmi, ale o to väčšou túžbou niečo dokázať,“ vyjadril sa pre MY Záhorie Ivan Vrabec, ktorý si nechal jeden deň na rozmyslenie a následne prikývol na ponuku Záhorákov.

Brankárov bude mať na starosti Miroslav Mentel, ktorý takmer celú minulú sezónu zastával aj pozíciu hlavného trénera Senice. „Máme spolu veľmi dobrý vzťah. V mládežníckych kategóriách sme spolu hrávali za výber západoslovenského kraja.  Boli sme spolu aj v Interi. Verím, že naša spolupráca bude prospešná. Teším sa, že budem pracovať v prostredí, kde sú skvelé tréningové podmienky. Tie sa napríklad s Trnavou nedajú porovnať,“ povedal Vrabec. Ten privíta svojich zverencov v pondelok na prvom tréningu.

Zloženie hráčskeho kádra je v Senici zahalené stále rúškom tajomstva. Z tímu odišiel dlhoročný stopér Róbert Pillár. Namieril si to do maďarského klubu Mezőkövesd Zsóry, kde trénuje Mikuláš Radványi. Zmluvu by mal podpísať v najbližších hodinách.

Najnovšie z klubu: Senica

Pozri viac

Najnovšie z ligy:

Pozri viac

Odporúčame

HOKEJ.sk