ProFutbal.sk ProFutbal.sk

Griezmann: Z Atletica odídem iba kvôli NBA
zdroj: TASR/AP

Griezmann: Z Atletica odídem iba kvôli NBA

Hviezdny Francúz je už dlhšiu dobu predmetom špekulácií o prestupe mimo Španielska, no sám tvrdí, že ak by opustil Atletico Madrid, tak jedine kvôli inému športu.

Hoci to 26-ročný rodák z Mâconu razantne odmieta, médiá ho neustále spájajú s prestupom do Manchesteru United. Antoine Griezmann ale žartovne vyhlásil, že z metropoly Španielska ho donúti odísť jedine ponuka z NBA. Konkrétne by si chcel zahrať po boku Derricka Rosa za New York Knicks.

„Odišiel by som z Atletica iba ak by som si mohol zahrať s Derrickom Rosom za Knicks,“ zavtipkoval 41-násobný francúzsky reprezentant.

Griezmannovi sa v prebiehajúcej sezóne darí, góly strieľa ako na bežiacom páse – v 26 zápasoch La Ligy si ich pripísal už šestnásť. Napriek tomu však „Los Colchoneros“ nezískajú v ročníku 2016/17 žiadnu trofej. V La Lige skončia na treťom mieste a v Lige majstrov i Copa del Rey vypadli v semifinále. Talentovaný útočník ale chce viac, túži po veľkých triumfoch.

„Cítim sa tu veľmi dobre, som naozaj spokojný. Veľmi rád spolupracujem s Diegom Simeonem a mám tu skvelých spoluhráčov. Som rovnako spokojný a motivovaný, ako v prvý deň, keď som sem prišiel. Dúfam, že sa mi i naďalej bude takto dariť. Chcem však vyhrávať tituly. Urobím pre to všetko,“ uzavrel Griezmann.

Zdroj: goal.com

Najnovšie z klubu: Atletico Madrid

Pozri viac

Najnovšie z ligy: Španielsko

Pozri viac

Najnovšie z kategórie: Prestupy a špekulácie

Pozri viac

Odporúčame

HOKEJ.sk