ProFutbal.sk ProFutbal.sk

Novým trénerom Spartaka Nestor El Maestro
zdroj: spartak.sk

Novým trénerom Spartaka Nestor El Maestro

Miroslav Karhan po sezóne v Trnave končí, jeho nástupcom bude Srb s britským občianstvom Nestor El Maestro.

Maestro aktuálne pôsobí ako asistent trénera Thorstena Finka v Austrii Viedeň. Ako 24-ročný sa na lavičke Schalke stal najmladším asistentom trénera v histórii nemeckej Bundesligy. Okrem toho pôsobil aj v Hannoveri 96 a v Hamburgu. "Andelov" povedie od júna. Zmluvu uzavrel na dva roky.

O plánovanej zmene na trénerskom poste sa Miroslav Karhan podľa portálu www.trnavskyhlas.sk dozvedel v týždni po prehre so Slovanom. Odvtedy Spartak zaznamenal víťazstvá v Trenčíne (4:3) a doma s Michalovcami (1:0). Mužstvo povedie v piatok v Senici a následne aj v poslednom kole Fortuna ligy 2016/2017 proti Zlatým Moravciam. "Odpoveď na otázku, či bude po trénerskej zmene v Spartaku pokračovať v inej pozícii, v tomto momente nie je známa," informuje www.trnavskyhlas.sk. Spolu s Karhanom s najväčšou pravdepodobnosťou skončí pri A-mužstve aj jeho asistent Ivan Vrabec.

Spartak Trnava dve kolá pred záverom ligovej sezóny figuruje na 7. mieste tabuľky a má už len minimálnu nádej zabojovať o 4. priečku a účasť v predkole Európskej ligy UEFA 2017/2018.

zdroj: youtube.com

Zdroj: spartak.sk

Najnovšie z klubu: Trnava

Pozri viac

Najnovšie z ligy:

Pozri viac

Odporúčame

HOKEJ.sk