ProFutbal.sk ProFutbal.sk

Srandisti lákajú Schicka do Vyšehradu, mladík kontruje: A je to pri mori?
zdroj: instagram/Patrik Schick

Srandisti lákajú Schicka do Vyšehradu, mladík kontruje: A je to pri mori?

V Česku sa od minulého roka vysiela mimoriadne divácky úspešný televízny seriál z futbalového prostredia Vyšehrad. Nedávno sa preslávil paródiou na kontroverzného futbalistu Davida Limberského, ktorý sa dostal aj do mediálnej prestrelky s hlavným predstaviteľom Jakubom Štáfekom. Teraz sa na sociálnych sieťach dostal k spojeniu so seriálom aj mladý český talent Patrik Schick.

Obľúbenou hlavnou postavou seriálu je Julius Lavický alias Lavi, ktorý bol veľký futbalový talent, avšak večierky, alkohol, cigarety či dievčatá mu postupne ničia sľubne rozbehnutú kariéru. Bývalý hráč Sparty tak razom oblieka dres Vyšehradu.

Jeho novým spoluhráčom by mohol byť podľa ankety na sociálnej sieti aj talentovaný český útočník Patrik Schick. Dvadsaťjedenročný odchovanec Sparty Praha hráva od aktuálnej sezóny v talianskej Sampdorii a v posledných dňoch vyšli v denníku Gazzetta dello Sport informácie, že v klube odmietol podpísať nový kontrakt. Český reprezentant by mal síce vyšší plat, zvýšila by sa však jeho odstupová cena, čo by mu mohlo prekaziť potenciálny prestup do Juventusu, Tottenhamu či iných tímov, s ktorými je spájaný.

Patrik Schick má futbalový talent i zmysel pre humor

Najnovšie sa na sociálnej sieti Facebook ocitol anketový príspevok s otázkou – kam by mal prestúpiť Patrik Schick? Mnohí fanúšikovia boli za možnosť Vyšehrad, futbalového klubu zo známeho seriálu. Mladík sa však nenechal zahanbiť a vtipne glosoval: „A je to pri mori?“ Keď mu Levi cez svoj profil na sociálnej sieti odpísal, že tu nájde len more fanúšikov, dobre naladený Schick sľúbil, že nad ponukou bude uvažovať.

Tak sa nechajme prekvapiť, či sa Patrik Schick odhodlá k tomu prijať úlohu, aby sklepával lopty pre kanoniera Leviho alebo odolá vyšehradskej ponuke, ktorá sa už nemusí opakovať. Koniec koncov, herec Jakub Štáfek, ktorý si svoje alter ego evidentne obľúbil, napokon prezentoval zaujímavú výzvu, že ak ho nezláka do mužstva, rád ho obsadí aspoň do filmu či seriálu. Nechajme sa teda prekvapiť, ako sa táto veselá situácia u našich susedov vyvŕbi...

Najnovšie z klubu: Sampdoria Genoa

Pozri viac

Najnovšie z ligy: Taliansko

Pozri viac

Najnovšie z kategórie: Prestupy a špekulácie

Pozri viac

Odporúčame

HOKEJ.sk