ProFutbal.sk ProFutbal.sk

Pique: Musí ich to bolieť, keď vidia našich fanúšikov
zdroj: TASR/AP

Pique: Musí ich to bolieť, keď vidia našich fanúšikov

Španielsky internacionál sa opäť prejavil na Twitteri. Fanúšikovia Barcelony sú vraj neporovnateľne lepší než priaznivci „bieleho baletu“.

Gerard Pique si vzal na mušku fanúšikov Realu Madrid. Možno tak chcel zahnať sklamanie z vypadnutia Barcelony v Lige majstrov. I napriek neúspechu však priaznivci katalánskeho veľkoklubu aplaudovali svojim miláčikom. Podľa Piqueho však niektorí fanúšikovia konkurenčného Realu Madrid vypískali Ronalda a spol., pretože zverenci Zinedina Zidaneho potrebovali na postup do semifinále až predĺženie. Kritike sa nevyhol ani hviezdny CR7, a to aj napriek tomu, že vo štvrťfinále strelil päť zo šiestich gólov madridského tímu.

„Musí ich to bolieť, keď vidia, že fanúšikovia na Nou Campe ďakujú svojmu mužstvu aj keď nepostúpilo. Oni idú ďalej, no sú kritizovaní,“ napísal na svojom Twitteri 30-ročný rodák z Barcelony na margo fanúšikovskej lojality.

Hrdý Katalánec je okrem sobášu so Shakirou známy tiež svojimi kanadskými žartíkmi a kontroverznými vyjadreniami. S blížiacim sa El Clasicom sa tak pritvrdzujú aj jeho výroky. Naposledy kritizoval Real Madrid kvôli nadržiavaniu zo strany rozhodcov. Kapitán „pusiniek“ Sergio Ramos mu však len lakonicky odkázal nech si spomenie na zápas Barcelony proti PSG.

Zdroj: goal.com

Najnovšie z klubu: Barcelona FC

Pozri viac

Najnovšie z ligy: Španielsko

Pozri viac

Odporúčame

HOKEJ.sk