ProFutbal.sk ProFutbal.sk

Ribéry sa rozplýva z Ancelottiho bozku: Bol úžasný
zdroj: TASR/AP

Ribéry sa rozplýva z Ancelottiho bozku: Bol úžasný

Sobotňajší duel 28. kola medzi lídrom z Bayernu Mníchov a Borussiou Dortmund nepriniesol iba prekvapivo vysoký výsledok. O menší šok sa postaralo aj “ľúbostné“ duo Ancelotti – Ribéry, keď kormidelník Bavorov pobozkal svojho záložníka. Čerstvý oslávenec vášnivý bozk po zápase ocenil.

Okrem slušnej porcie gólov v sieti Borussie Dortmund, ktorá podľahla rivalovi Bayernu Mníchov na jeho domácej pôde 1:4, došlo na trávniku k úsmevnej a aj “ľúbostnej“ scéne. Skvelým výkonom sa blysol jeden z aktérov Franck Ribéry, keď svoje 34. narodeniny oslávil úvodným zásahom a neskôr sa postaral aj o gólovú prihrávku. Za rozhodnutého stavu ho však tréner Carlo Ancelotti stiahol z ihriska, čo nebolo uznávanému Francúzovi po chuti.

85139
TASR/AP

Jeho hnev okamžite uhasil 57-ročný Talian, ktorý sa rozhodol oceniť výbornú prácu 80-násobného reprezentanta krajiny “galského kohúta“ bozkom. Síce bozk Ribéryho prekvapil, o ich vzájomnom vzťahu nezapochyboval. “Máme výborný vzťah, veríme jeden druhému,“ uznanlivo komentovala stálica Bayernu Mníchov. Ako správny Francúz bozky dokáže dôveryhodne posúdiť. Pri spomienke na ten Ancelottiho nešetril chválou. “Bozk bol úžasný. Pôsobil prirodzene a pozitívne. Opísal by som ho ako dobrý bozk s veľkou dávkou emócií,“ zasmial sa Ribéry.

zdroj: twitter.com

Ostrieľaný “bozkávač“ Ancelotti chcel svojim počínaním údajne zablahoželať k narodeninám. “Franck v piatok oslavoval svoje narodeniny a v zápase proti Dortmundu odviedol výbornú prácu,“ komentoval hrdý otec dvoch detí. Aby neostal Ribérymu v lichôtkach nič dlžný, uštedril mu ešte jeden kompliment: “Keď ho vidím hrať, vôbec by som mu netipoval 34 rokov.“

K celej situácii sa vyjadril aj ďalší z pilierov Bayernu, Arjen Robben. Ribéryho kolega z opačnej strany ihriska oslavoval 33. narodeniny v januári, no rovnakej gratulácie sa mu nedostalo. Ak nie k dávnejším narodeninám, tak aspoň za svoj gól by si ho pravdupovediac taktiež zaslúžil. “Musím sa priznať, trošku žiarlim,“ prezradil s potmehúdskym smiechom. Možno ešte Robben nemá na to vek a o rok prejaví Ancelotti aj jemu náklonnosť. “Snáď raz aj mňa pobozká,“ dodal červenajúc sa rovnako ako jeho dres.

zdroj: youtube.com


Zdroj: goal.com

Odporúčame

Najnovšie z klubu: Bayern München

Pozri viac

Najnovšie z ligy: Nemecko

Pozri viac

HOKEJ.sk