ProFutbal.sk ProFutbal.sk

Tubonemi prekvapujúco opúšťa Prešov, mieri do tretej ligy
zdroj: Matúš Mruz

Tubonemi prekvapujúco opúšťa Prešov, mieri do tretej ligy

Prekvapujúca správa sa dnes objavila na oficiálnom Facebooku posledného tímu Fortuna ligy 1. FC Tatran Prešov. Vedenie klubu sa dohodlo na polročnom hosťovaní 28-ročného útočníka Hectora Tubonemiho v Trebišove.

Prešov, ktorý v ostatnom ligovom kole inkasoval päť gólov na pôde Ružomberka, sa aktuálne trápi s nedostatkom hráčov. Tréner Jantek po vysokej prehre priznal, že momentálne nemá k dispozícii dostatok futbalistov, pričom poukázal na fakt, že za zraneného stopéra Jakuba Barteka musel v srdci obrany zaskočiť útočník Hector Tubonemi.

Paradoxne, práve on mužstvo opúšťa. Do konca sezóny bude hosťovať v tíme lídra tretej ligy Východ Slavoja Trebišov. Tatran Prešov o tom informoval na svojej facebookovej stránke.

Rodák z Nigérie pôsobí na Slovensku bez prestávky už desať rokov. Kariéru odštartoval v Jaslovských Bohuniciach, odkiaľ odišiel do Dubnice. Úspešné roky strávil v Podbrezovej. Ku koncu svojho pôsobenia na Horehroní hosťoval v Šamoríne, Michalovciach a v Prešove. V roku 2015 sa stal kmeňovým hráčom Tatrana.

Najnovšie z klubu: Prešov

Pozri viac

Najnovšie z ligy: 2. liga

Pozri viac

Najnovšie z kategórie: Prestupy a špekulácie

Pozri viac

Odporúčame

HOKEJ.sk