ProFutbal.sk ProFutbal.sk

Spartak zbiera legionárov: Po prvkom Turkovi aj prvý Tunisan
zdroj: mosaiquefm.net

Spartak zbiera legionárov: Po prvkom Turkovi aj prvý Tunisan

Vedenie fortunaligového klubu Spartak Trnava sa podarilo priviesť do tímu ďalšieho zaujímavého futbalistu. Podľa slov vedenia by však nemalo ísť o posilu pre prvé mužstvo, hráča bude testovať béčko v druhej lige.

Trnava už na začiatku zimy podpísala útočníka Kubilaya Yilmaza, ktorý bol historicky prvým rodákom z Turecka, ktorý obliekol dres bílych andelov. V druhom jarnom kole proti Senici (0:1) zažil aj premiéru v základnej zostave prvého tímu.

V poslednom prestupovom dni prichádza do Spartaku aj prvý hráč z Tuniska, dvadsaťšesťročný Nidhal Said naposledy pôsobil vo svojej krajine v ES Sahel, kde ale na jeseň predčasne ukončil svoje pôsobenie. Defenzívny stredopoliar má na konte aj jeden reprezentačný štart. Informáciu priniesol portál Trnavský hlas.

Hráč prichádza do Trnavy na skúšku, pod taktovkou ho bude mať tréner druholigovej juniorky Marián Šarmír. „Fyzicky vyzerá zanedbane, ale zato futbalovo solídne. Za klub sme ponúkli možnosť tréningu, finančné záležitosti rieši jeho manažér. Pre Spartak teda nejde o ekonomickú záťaž,“ povedal smerom k novej akvizícii generálny manažér trnavského tímu Pavel Hoftych.

„Je v dobrom futbalovom veku. Ak na jar ukáže, že to futbalovo vie a dotrénuje po kondičnej stránke, môžeme sa baviť o zmluve pre áčko. Momentálne to ale nevidím v krátkodobom horizonte, musí najprv ukázať, čo v ňom je,“ doplnil. Druholigová jar na západnom Slovenska štartuje už najbližší víkend, trnavská rezerva privíta v nedeľu 5. marca o 10.30 na ihrisku v Červeníku ambiciózny Šamorín.

Najnovšie z klubu: Trnava

Pozri viac

Najnovšie z ligy:

Pozri viac

Najnovšie z kategórie: Prestupy a špekulácie

Pozri viac

Odporúčame

HOKEJ.sk