ProFutbal.sk ProFutbal.sk

O Martina Polačeka prejavil záujem klub z Ázie
zdroj: zaglebie.com

O Martina Polačeka prejavil záujem klub z Ázie

Slovenský brankár Martin Polaček možno čoskoro opustí poľský klub Zaglebie Lubin. Podľa informácií zverejnených v poľských médiách sa o neho zaujíma nemenovaný klub z Ázie. Interes ale prejavil aj anglický Rotherham, píše Przeglad Sportowy.

Polaček je brankárskou jednotkou v Zaglebie Lubin. O to prekvapujúcejšia je správa, že vedenie klubu rokuje o príchode kanadského gólmana Milana Borjana, ktorý sa narodil v bývalej Juhoslávii. Borjan od roku 2015 háji farby bulharského Ludogorca Razgrad.

Predstavitelia Zaglebie ale majú na rokovania s Borjanom pádny dôvod. Polaček údajne dostal zaujímavú ponuku. A keďže prestup do Anglicka sa už v zimnom období uskutočniť nemôže, v hre je údajne jeho odchod do Ázie. O aký klub má ísť ale spomenutý zdroj neuviedol.

"Milan Borjan je jedným z kandidátov na náš dres. Sme s ním v kontakte, pretože máme informácie o konkrétnej ponuke pre Martina Polačeka. Musíme sa pripraviť na jeho prípadný odchod z klubu," ozrejmil rokovania s 32-násobným kanadským reprezentantom prezident Zaglebie Robert Sadowski.

Rodák z Prešova Polaček pôsobí v Lubine od roku 2015. Pred tým si na seba obliekal dresy Dunajskej Stredy či Slovana Bratislava.

Zdroj: przegladsportowy.pl

Najnovšie z klubu: Zaglebie Lubin

Pozri viac

Najnovšie z ligy: Poľsko

Pozri viac

Najnovšie z kategórie: Prestupy a špekulácie

Pozri viac

Odporúčame

HOKEJ.sk