ProFutbal.sk ProFutbal.sk

V Trenčíne bude hosťovať gruzínsky stredopoliar
zdroj:

V Trenčíne bude hosťovať gruzínsky stredopoliar

Záložnú formáciu AS Trenčín rozšíri 19-ročný gruzínsky krídelník Giorgi Beridze, ktorý je kmeňovým hráčom belgického KAA Gent. Úradujúci majster ho podľa informácií zverejnených na klubovom webe získal na polročné hosťovanie.

zdroj: Facebook AS Trenčín

„V rámci dobrej spolupráce s Gentom sme získali hráča, ktorý by mal pomôcť mužstvu počas jari. Naša hra v krídelných priestoroch musí byť lepšia a efektívnejšia. Kraje sú dôležitými postami v našom hernom systéme. Preto sme siahli k zmenám a doplneniu mužstva aj na tomto poste. Beridze prispeje k zvýšeniu konkurencie v kabíne, ktorá bude dôležitá na nastavenie víťaznej mentality. Práve tá nás v jesennej časti dočasne opustila,“ okomentoval tento ťah generálny manažér AS Trenčín Róbert Rybníček.

Gruzínsky mládežnícky reprezentant strávil v Gente posledný rok a pol. „Trénoval som s rezervným tímom, ale dostal som šancu vo viacerých prípravných zápasoch A-tímu. Taktiež mám za sebou veľa tréningov s prvým mužstvom. Z príchodu do Trenčína mám veľmi dobrý pocit. Chcem ukázať svoju kvalitu a pomôcť mužstvu. Privítal som šancu hrať v mužstve dvojnásobného majstra Slovenska. Keď prišla táto šanca, príliš som neváhal. AS má mladý tím a ja verím, že dostanem šancu. Príchod do Trenčína je asi najlepšie rozhodnutie pre moju budúcnosť,“ raduje sa Beridze.

Zdroj: astrencin.sk

Odporúčame

Najnovšie z klubu: Gent

Pozri viac

Najnovšie z ligy: Fortuna liga

Pozri viac

Najnovšie z kategórie: Prestupy a špekulácie

Pozri viac

HOKEJ.sk