ProFutbal.sk ProFutbal.sk

James Rodriguez odmietol ponuku, aké sa neodmietajú
zdroj:

James Rodriguez odmietol ponuku, aké sa neodmietajú

James Rodriguez zmietol zo stola ponuku z čínskej Super Ligy. Podľa španielskych novín AS mohol zarábať až desaťnásobok svojho terajšieho platu.

Kolumbijský internacionál bol v posledných týždňoch opakovane spájaný s odchodom z Realu Madrid, v zostave ktorého sa mu nedostáva požadované množstvo herného času.

Predstavitelia Hebei Fortune, ktorý trénuje bývalý manažér Manchesteru City Manuel Pellegrini, sa stretli s prezidentom „bieleho baletu“ Florentinom Perezom a prediskutovali možný prestup.

Čínsky klub údajne za 25-ročného rodáka z Cúcuty ponúkol „Los Blancos“ 95 miliónov libier. A aby toho nebolo dosť – Rodriguez by mal v novom pôsobisku zarábať neuveriteľných päťstotisíc libier týždenne (Carlos Tevez by mal aj tak viac, no keď neprší, nech aspoň kvapká...). V Madride zarába James „iba smiešnych“ päťdesiatosemtisíc.

Aj napriek tomu však talentovaný krídelník ponuku odmietol. Radšej chce v metropole Španielska zabojovať o miesto v základnej zostave.

V ostatných dňoch sa o 52-násobného kolumbijského reprezentanta okrem Číňanov údajne zaujíma aj jeho bývalý zamestnávateľ Monako. Nech už veľký fanúšik Cristiana Ronalda a basketbalu zakotví kdekoľvek, fanúšikovia po celom svete dúfajú, že bude i naďalej predvádzať svoje umenie.

Zdroj: 90min.com

Najnovšie z klubu: Real Madrid

Pozri viac

Najnovšie z ligy: Liga majstrov

Pozri viac

Najnovšie z kategórie: Prestupy a špekulácie

Pozri viac

Odporúčame

HOKEJ.sk