ProFutbal.sk ProFutbal.sk

Šesták vybehne na trávnik v drese Popradu
zdroj:

Šesták vybehne na trávnik v drese Popradu

Bývalý slovenský reprezentant bude na jar pôsobiť v druholigovom Poprade. Presvedčil ho úprimný záujem podtatranského klubu.

„Od začiatku som cítil, že o moje služby je zo strany popradských funkcionárov skutočne veľký a úprimný záujem. Zároveň boli v mojom prípade ochotní akceptovať aj čas, ktorý chcem venovať rodine,“ povedal pre Korzár Stanislav Šesták.

Rodák z Demjaty odohral súťažný duel naposledy 21. augusta v drese budapeštianskeho Ferencvárosu. Následne si dal pol roka voľno, aby dostal opäť chuť na futbal. „Cieľ mužstva je postavený jasne. Dostať sa do prvej šestky, aby sa v Poprade v budúcej sezóne hrala celoslovenská druhá liga,“ uvedomuje si Šesták, ktorý by chcel pomôcť spoluhráčom k vyššej gólovej efektivite: „Mužstvo na jeseň dávalo málo gólov. K tomu by som mal prispieť aj ja. Veľké oči ale nemám."

Stanislav Šesták si získal srdcia slovenských fanúšikov najmä v kvalifikácii na MS 2010. Na samotnom šampionáte sa už nepresadil, minulý rok ukončil reprezentačnú kariéru na majstrovstvách Európy vo Francúzsku.

Najnovšie z klubu: Poprad

Pozri viac

Najnovšie z ligy: 2. liga

Pozri viac

Najnovšie z kategórie: Prestupy a špekulácie

Pozri viac

Odporúčame

HOKEJ.sk