ProFutbal.sk ProFutbal.sk

Guardiola má záujem o Badstubera
zdroj: TASR/AP

Guardiola má záujem o Badstubera

"Viem, že Holger je vynikajúci hráč a skvelý človek. Je hráčom Bayernu, a preto by sme mali najskôr hovoriť s vedením klubu a potom s ním," povedal pre Sky Sports Guardiola

Podľa informácií britských médií má kormidelník anglického klubu Manchester City Pep Guardiola záujem o obrancu Bayernu Mníchov Holgera Badstubera.

"Viem, že Holger je vynikajúci hráč a skvelý človek. Je hráčom Bayernu, a preto by sme mali najskôr hovoriť s vedením klubu a potom s ním," povedal pre Sky Sports Guardiola. Španielsky tréner Manchestru City chce podľa vlastných slov posilniť mužstvo, ktoré bojuje v troch súťažiach - Premier League, Lige majstrov aj FA Cup-e. "Ak sa niečo stane, prídu zranenia, tak máme málo hráčov," dodal bývalý tréner FC Barcelona a Bayernu Mníchov.

Dvadsaťsedemročný Badstuber bol v tíme Bayernu Mníchov pod taktovkou Guardiolu, ale kvôli zraneniam odohral málo zápasov. Do konca uplynulej sezóny bol 190 cm vysoký obranca mimo hry kvôli zranenému členku a v aktuálnej sezóne pod vedením Carla Ancelottiho sedáva väčšinou na lavičke náhradníkov.

Najnovšie z klubu: Manchester City

Pozri viac

Najnovšie z ligy: Anglicko

Pozri viac

Najnovšie z kategórie: Prestupy a špekulácie

Pozri viac

Odporúčame

HOKEJ.sk