ProFutbal.sk ProFutbal.sk

Vo ViOn-e početné zmeny, do zimnej prípravy sa zapojilo 27 hráčov
zdroj: Jozef Bedej

Vo ViOn-e početné zmeny, do zimnej prípravy sa zapojilo 27 hráčov

Trénerské trio Juraj Jarábek, Milan Ivanka, Branislav Mráz ju naplánovalo v domácich podmienkach, v prípade potreby by sa išlo na krátkodobé sústredenie na maximálne štyri alebo päť dní

V piatok odštartovalo zimnú prípravu fortunaligového FC ViOn Zlaté Moravce - Vráble 27 futbalistov. Trénerské trio Juraj Jarábek, Milan Ivanka, Branislav Mráz ju naplánovalo v domácich podmienkach, v prípade potreby by sa išlo na krátkodobé sústredenie na maximálne štyri alebo päť dní. Úvodný týždeň budú intenzívne dvojfázové tréningy, ktoré vyvrcholia 14. januára modelovaným stretnutím v rámci klubu.

Počas ligovej prestávky odišlo zo Zlatých Moraviec šesť hráčov: Michal Ranko, Denis Švec, Jozef Rejdovian, Jakub Kastelovič, Jesus Konnsimbal a Michal Obročník. Naopak, v kádri A-mužstva je desať nováčikov: Matúš Paukner (FC Spartak Trnava), Marin Chren (KFC Komárno), Filip Ďuriš (ŠK Slovan Bratislava juniori), Dominik Holec (MŠK Žilina "B"), Erik Ujlaky, Privat Yao, Boris Bališ (všetci FC Spartak Trnava juniori), Renáto Meszlényi (FC Slovan Galanta), Lukáš Tonka a Adam Jamrich (z dorastu FC ViOn).

FC ViOn zimuje na desiatej priečke tabuľky najvyššej slovenskej súťaže so ziskom 15 bodov za štyri víťazstvá, tri remízy a dvanásť prehier, jeho prvým súperom v jarnej časti bude v 20. kole MFK Ružomberok.

plán zimnej prípravy FC ViOn:
14. januára: modelovaný zápas
18. januára: FC Spartak Trnava juniori (Senec)
21. januára: FK Sereď
24. januára: FC Fastav Zlín
28. januára: BFC Siófok (Telki)
1. februára: MFK Frýdek-Místek
4. februára: MFK Lokomotíva Zvolen
10. februára: Sandecja Nowy Sacz

Najnovšie z klubu: Zlaté Moravce

Pozri viac

Najnovšie z ligy: Fortuna liga

Pozri viac

Odporúčame

HOKEJ.sk