ProFutbal.sk ProFutbal.sk

Scott v Slovane skončil, Trutz: Rokujeme s posilami
zdroj: Jozef Bedej

Scott v Slovane skončil, Trutz: Rokujeme s posilami

"Nechceme robiť veľa zmien a výrazne zasahovať do kádra. Taktiež rokujeme s vyhliadnutými posilami, pričom rokovania by sme chceli dotiahnuť do konca čo najskôr," povedal športový riaditeľ Slovana Richard Trutz

Bratislavský Slovan má v stredu popoludní prvé stretnutie v novom roku. Okamžite po úvodnom zraze odcestuje výprava do Banskej Bystrice, kde hráči absolvujú dvojdňové fyzické individuálne testy na špecializovanej klinike. Zimná príprava oficiálne odštartuje v pondelok 9. januára o 14.00 h na Pasienkoch. Už teraz je isté, že bez stredopoliara Granwalda Scotta.

„Zatiaľ sme k 31. decembru 2016 ukončili spoluprácu s Granwaldom Scottom. O budúcnosti ďalších hráčov budeme rokovať. Nechceme však robiť veľa zmien a výrazne zasahovať do kádra. Taktiež rokujeme s vyhliadnutými posilami, pričom rokovania by sme chceli dotiahnuť do konca čo najskôr. O posilách a prípadných odchodoch budeme priebežne informovať,“ povedal pre klubový web športový riaditeľ Slovana Bratislava Richard Trutz.

Dvadsaťdeväťročný juhoafrický defenzívny stredopoliar prišiel do Slovana začiatkom roka 2016 a v belasom drese nastúpil v 29 zápasoch. "Granwaldovi Scottovi ďakujeme za odvedené služby a prajeme všetko dobré v ďalšej futbalovej kariére," odkázal klub na skslovan.com.

Najnovšie z klubu: Slovan Bratislava

Pozri viac

Najnovšie z ligy: Fortuna liga

Pozri viac

Odporúčame

HOKEJ.sk