ProFutbal.sk ProFutbal.sk

Kerlon by na jar rád strelil šesť gólov: Spartak je pre mňa úžasný klub
zdroj: FC Spartak Trnava

Kerlon by na jar rád strelil šesť gólov: Spartak je pre mňa úžasný klub

Po niekoľkodňovej skúške sa vedenie Spartaka Trnava rozhodlo upísať prvú posilu do jarnej časti

Spartak Trnava oficiálne hlási prvú zimnú posilu. Klub po niekoľkodňovej skúške podpísal zmluvu s 28-ročným ofenzívnym hráčom Kerlonom, ktorý má za sebou pôsobenie v Interi Miláno či Ajaxe Amsterdam. V mládežníckych kategóriách si na seba obliekal dres brazílskej reprezentácie do 17 a 20 rokov. Kedysi ho dokonca prirovnávali k Ronaldinhovi. V malom Ríme podpísal zmluvu na 1,5 roka s následnou opciou.

"Som veľmi, veľmi šťastný, pretože Boh mi dal výbornú šancu reštartovať moju futbalovú kariéru. Futbal je môj život, milujem ho. Je pravda, že ma zabrzdili zranenia, ale teraz som šťastný, cítim sa dobre a ďakujem Spartaku za túto šancu," uviedol Kerlon pre oficiálny web Trnavy.

Čoskoro 29-ročný ofenzívny hráč naposledy pôsobil v drese 26-násobného maltského majstra Sliema Wanderers, po ktorom si ešte na seba krátko obliekal aj dres brazílskeho Villa Nova.

"Mám tu všetko čo potrebujem, skvelé podmienky a tiež ľudí okolo klubu. Spartak je pojem, veľký a pre mňa úžasný klub. Má nádherný štadión, jednoznačne najlepší na Slovensku," nešetrí slovami chvály prvá zimná posila "andelov". A Kerlonov cieľ? Ak sa mu podarí streliť päť až šesť gólov, bude veľmi šťastný.

Slávne momenty Kerlona:

Zdroj: spartak.sk

 

Najnovšie z klubu: Trnava

Pozri viac

Najnovšie z ligy: Fortuna liga

Pozri viac

Najnovšie z kategórie: Prestupy a špekulácie

Pozri viac

Odporúčame

HOKEJ.sk