ProFutbal.sk ProFutbal.sk

Kronsteinerov príchod padol, Tatran povedie do konca jesene Jantek
zdroj: youtube.com

Kronsteinerov príchod padol, Tatran povedie do konca jesene Jantek

Pod vedením Janteka sa zeleno-bieli prezentovali v ostatných dvoch ligových kolách v dobrom svetle. Po nebojácnom výkone uchmatli bod lídrovi tabuľky zo Žiliny, remízou sa skončilo aj derby na pôde Michaloviec

Stanislav Varga, Ján Karaffa, Miroslav Jantek. Prešovský Tatran viedli v doterajšom priebehu fortunaligovej sezóny už traja tréneri...

Mal k nim pribudnúť aj štvrtý. Rakúšan Günter Kronsteiner však kvôli chýbajúcej licencii nateraz realizačný tím nováčika neposilní. "Nemá platnú licenciu. On predtým pôsobil v Amerike, kde to neriešil a venoval sa trénerskej činnosti. Tú licenciu je však potrebné obnovovať a my s ním bez obnovenia licencie nemôžeme uzavrieť zmluvu," prezradil pre TASR generálny manažér klubu Marek Trávniček.

Minimálne do konca jesene teda zostane na lavičke Miroslav Jantek, ktorý prišiel pôvodne do klubu pracovať ako Kronsteinerov asistent. Situácia sa však zmenila a on prikývol na ponuku zo strany vedenia stať sa hlavným koučom.

Pod vedením Janteka sa zeleno-bieli prezentovali v ostatných dvoch ligových kolách v dobrom svetle. Po nebojácnom výkone uchmatli bod lídrovi tabuľky zo Žiliny (1:1), remízou sa skončilo aj derby na pôde Michaloviec (2:2).

Foto: youtube.com

Najnovšie z klubu: Prešov

Pozri viac

Najnovšie z ligy: 2. liga

Pozri viac

Odporúčame

HOKEJ.sk