ProFutbal.sk ProFutbal.sk

Myjavčan Kolár sa stal Hráčom mesiaca za september
zdroj: Marián Bazala

Myjavčan Kolár sa stal Hráčom mesiaca za september

Ľuboš Kolár zo Spartaka Myjava sa stal Hráčom mesiaca Fortuna ligy za september. Triumfoval pred trojicou Žilinčanov Filipom Hlohovským, Nikolasom Špalekom a Michalom Škvarkom

Ľuboš Kolár zo Spartaka Myjava sa stal Hráčom mesiaca Fortuna ligy za september. Triumfoval pred trojicou Žilinčanov Filipom Hlohovským, Nikolasom Špalekom a Michalom Škvarkom. Výsledky ankety zverejnila oficiálna internetová stránka najvyššej slovenskej súťaže.

V predchádzajúcich mesiacoch sa radovali Martin Chrien z MFK Ružomberok a Špalek. O Kolárovom víťazstve rozhodli predovšetkým hlasy odbornej poroty, na prvé miesto ho zaradili štyria zo siedmich jej členov. V internetovom hlasovaní fanúšikov uspel Ružomberčan Kristián Kolčák, ale k lepšej než piatej priečke mu chýbalo práve viac bodov od expertnej skupiny Fortuna ligy.

Kolár už teraz prežíva svoju strelecky najvydarenejšiu sezónu v kariére, pričom sa len začala druhá tretina ročníka. Ofenzívny hráč skóroval šesťkrát v úvodných dvanástich kolách, strelecky sa presadil v štyroch stretnutiach, vo všetkých Myjava zvíťazila.

Najnovšie z klubu: Myjava

Pozri viac

Najnovšie z ligy: Fortuna liga

Pozri viac

Odporúčame

HOKEJ.sk