ProFutbal.sk ProFutbal.sk

Vyžrebovali barážové dvojice kvalifikácie na ME 2017 „dvadsaťjednotiek"
zdroj: twitter

Vyžrebovali barážové dvojice kvalifikácie na ME 2017 „dvadsaťjednotiek"

Kontinentálny šampionát dvadsaťjednotiek sa uskutoční 16. - 30. júna budúceho roka v šiestich poľských mestách. Zúčastní sa na ňom dvanásť mužstiev. Desať je už istých, medzi nimi i Slovensko

Rakúski reprezentanti do 21 rokov sa v baráži o postup na budúcoročné ME v Poľsku stretnú so štvornásobným šampiónom Španielskom. Druhú dvojicu tvoria Srbsko a Nórsko. Rozhodol o tom piatkový žreb vo švajčiarskom Nyone. Úvodné zápasy sú na programe 11. novembra, odvety 15. novembra.

Kontinentálny šampionát dvadsaťjednotiek sa uskutoční 16.-30. júna budúceho roka v šiestich poľských mestách. Zúčastní sa na ňom prvýkrát dvanásť mužstiev. Desať je už istých - sú nimi Poľsko ako organizátor a deväť víťazov skupín: Slovensko, Česko, Taliansko, Macedónsko, Portugalsko, Dánsko, Švédsko, Nemecko a Anglicko.

Žreb finálového turnaja sa uskutoční vo štvrtok 1. decembra o 18.00 SEČ v Krakove.

Do semifinále šampionátu, ktoré sa budú hrať 27. júna, postúpia traja víťazi skupín a najlepší z druhého miesta. Finále je na programe v Krakove 30. júna.

termíny baráže:
11. novembra: Srbsko - Nórsko, Rakúsko - Španielsko
15. novembra: Nórsko - Srbsko, Španielsko - Rakúsko

finálový turnaj:
A-skupina: hracie dni 16., 19., a 22. júna
B-skupina: 17., 20. a 23. júna
C-skupina: 18., 21. a 24. júna
semifinále: 27. júna
finále: 30. júna

predbežné dejiská:
Kielce (A-skupina), Lublin (A-skupina), Gdyňa (B-skupina), Bydgoszcs (B-skupina), Tychy (C-skupina a semifinále), Krakov (C-skupina, semifinále a finále).

Najnovšie z ligy: EURO U21 2017

Pozri viac

Najnovšie z kategórie: EURO U21 2017

Pozri viac

Odporúčame

HOKEJ.sk