ProFutbal.sk ProFutbal.sk

Kocian sa vrátil do Poľska, na pomoc si vzal Goffu
zdroj: tspodbeskidzie.pl

Kocian sa vrátil do Poľska, na pomoc si vzal Goffu

Päťdesiatosemročný Kocian podpísal s novým zazmestnávateľom osemnásťmesačnú zmluvu, klub by mal viesť do konca sezóny 2017/18. Jedným z jeho asistentov bude krajan Vladimír Goffa a trénerom brankárov ďalší Slovák Richard Zajac

Bývalý tréner slovenskej reprezentácie Ján Kocian sa stal novým kormidelníkom poľského druholigového tímu Podbeskidzie Bielsko-Biala. Informovala o tom webstránka klubu, ktorý kouča oficiálne predstavil na utorkovej tlačovej konferencii.

Päťdesiatosemročný Kocian podpísal s novým zazmestnávateľom osemnásťmesačnú zmluvu, klub by mal viesť do konca sezóny 2017/18. Jedným z jeho asistentov bude krajan Vladimír Goffa a trénerom brankárov ďalší Slovák Richard Zajac. V Bielsko-Biala pôsobí aj kvarteto slovenských futbalistov - obrancovia Martin Baran, Jozef Piaček, stredopoliar Jozef Dolný a útočník Róbert Demjan. Podbeskidzie v minulej sezóne vypadlo z najvyššej súťaže, aktuálne mu patrí v osemnásťčlennej tabuľke druhej ligy desiate miesto, keď v dvanástich zápasoch získalo pätnásť bodov.

Kocian v rokoch 2006 - 2008 viedol slovenskú reprezentáciu, v Poľsku trénoval aj ekstraklasové kluby Ruch Chorzów a Pogoň Štetín.

Najnovšie z klubu: Podbeskidzie Bielsko-Biała

Pozri viac

Najnovšie z ligy: Poľsko

Pozri viac

Odporúčame

HOKEJ.sk