ProFutbal.sk ProFutbal.sk

Éder Araujo v Trnave skončil
zdroj: TASR/AP

Éder Araujo v Trnave skončil

Hráč, ktorý obliekal dres s číslom 28 sa s klubom dohodol na rozviazaní kontraktu. Vedenie Spartaka mu vyhovelo a k 30. septembru sa s malým Rímom rozlúčil

Brazílčan prestúpil do fortunaligového FC Spartaka Trnava v lete z brazílskeho tímu Sao Bento. V červeno-čiernom drese mal niekoľko pozitívnych zápasov. Zaujali najmä jeho výkony v pohárovej Európe so Shirak Gyumri a vo Fortuna lige s Dunajskou Stredou.

Hráč, ktorý obliekal dres s číslom 28 sa s klubom dohodol na rozviazaní kontraktu. Vedenie Spartaka mu vyhovelo a k 30. septembru sa s malým Rímom rozlúčil. V neposlednom rade mal aj rodinné problémy, keďže jeho tehotná manželka musela odcestovať domov do Brazílie.

Dvadsaťosemročného defenzívneho záložníka Édera limitovali v poslednom období zranenia, pre ktoré nastúpil iba v siedmich zápasoch. Päťkrát sa objavil vo Fortuna lige a dvakrát v Európskej lige. Tešil sa z jedného presného zásahu do siete Dunajskej Stredy. Okrem spomínaných duelov sa predstavil aj na ihrisku TJ Stráža v slovenskom pohári Slovnaft Cup, kde prispel k víťazstvu 3:1 a postupu do ďalšieho kola.

Najnovšie z klubu: Trnava

Pozri viac

Najnovšie z ligy:

Pozri viac

Odporúčame

HOKEJ.sk