ProFutbal.sk ProFutbal.sk

Vittek nekončí, našiel si angažmán v Maďarsku
zdroj: TASR

Vittek nekončí, našiel si angažmán v Maďarsku

Vittek bol v minulej sezóne hráčom Slovana Bratislava, v lete mu však s belasými vypršal kontrakt a tak si hľadal nový angažmán. V klube sa stretne s krajanom Karolom Mészárosom, rovnako bývalým hráčom Slovana

Kariéra Róberta Vitteka bude pokračovať v Maďarsku. Historicky najlepší kanonier slovenskej reprezentácie sa s vedením Debrecínu dohodol na zmluve do konca prebiehajúcej sezóny s možnosťou využitia opcie. Správu priniesol oficiálny web DVSC.

Tridsaťštyriročný Vittek bol v minulej sezóne hráčom Slovana Bratislava, v lete mu však s belasými vypršal kontrakt a tak si hľadal nový angažmán. Počas svojej kariéry legionársky pôsobil v Nemecku (Norimberg), Francúzsku (Lille) a Turecku (Ankaragücü, Trabzonspor, Istanbul BBSK). V Debrecíne sa stretne s krajanom Karolom Mészárosom, rovnako bývalým hráčom Slovana.

Po jedenástom kole najvyššej maďarskej súťaže patrí Debrecínu siedma priečka, pričom na prvý Vasas Budapešť stráca už osem bodov. Debrecín je sedemnásobný majster Maďarska, ligový primát získal naposledy v roku 2014. V sezóne 2015/16 skončil na treťom mieste. Mužstvo vedie portugalský tréner Leonel Pontes.

Najnovšie z klubu: Debrecen

Pozri viac

Najnovšie z ligy: Maďarsko

Pozri viac

Odporúčame

HOKEJ.sk