ProFutbal.sk ProFutbal.sk

Srb Matovič v Prešove skončil, Komanický na ďalšiu operáciu
zdroj:

Srb Matovič v Prešove skončil, Komanický na ďalšiu operáciu

Srbský legionár Tatrana Prešov Dušan Matovič na zníženie platu zareagoval tak, že sa zbalil a odcestoval domov

V slovenskom druholigovom futbalovom klube Tatran Prešov už nebude pôsobiť legionár zo S{+l2069}rbska a Čiernej Hory Dušan Matovič, ktorý prišiel do mužstva zo Šariša počas zimnej prestávky a postupne získal miesto v základnej zostave.

 Nič nenasvedčovalo, že by mal z tímu odísť, s jeho výkonmi boli spokojní funkcionári i tréneri. Realita je však napokon iná. Podľa informácie utorkového vydania denníka Korzár Matovič nesúhlasil so znížením platu, zbalil sa a odcestoval domov.

Srbský futbalista v tejto súvislosti zareagoval tak, že s tretím tímom uplynulého ročníka druholigovej súťaže nepodpísal potrebné vyžiadanie náležitostí, bez ktorých by na Slovensku hrať nemohol.

Druhou správou z prešovského tábora je skutočnosť, že šéftréner Tatrana a bývalý lodivod slovenskej reprezentácie do 21 rokov Mikuláš Komanický sa po operácii mandlí chystá na ďalší - ešte zložitejší zákrok aortálnej stenózy. Futbalisti Prešova sa počas uplynulého víkendu stali v konkurencii ďalších dvoch druholigistov z Ličartoviec a Michaloviec víťazmi 9. ročníka Memoriálu Štefana Nadzama.

Najnovšie z klubu: Portsmouth

Pozri viac

Najnovšie z ligy:

Pozri viac

Odporúčame

HOKEJ.sk