ProFutbal.sk ProFutbal.sk

Pivarník po víťazstve Plzne nad Teplicami: Zápas sme museli vydrieť (video)
zdroj: fcviktoria.cz

Pivarník po víťazstve Plzne nad Teplicami: Zápas sme museli vydrieť (video)

"Domáci sa snažili hrať jednoducho, s dlhšou prihrávkou na hrot. Som rád, že sme po peknej akcii dali gól," vyjadril sa tréner Plzne

Futbalisti úradujúceho českého šampióna Viktorie Plzeň zaznamenali v sobotňajšom stretnutí proti Tepliciam štvrté víťazstvo v rade, po zápase však nebol tréner Roman Pivarník úplne spokojný s predvedeným výkonom.

[blesk-3020859]

"Zápas sme museli do poslednej minúty vydrieť, niekedy je to o to cennejšie. Domáci sa snažili hrať jednoducho, s dlhšou prihrávkou na hrot. Som rád, že sme po peknej akcii dali gól," vyjadril sa tréner Plzne po víťazstve 1:0 pre portál idnes.cz.

Tri body Plzni vystrieľal v závere prvého polčasu slovenský reprezentant Marek Bakoš. "Musíme byť silnejší v kombinácii, silnejší s loptou na súperovej polovici. V kombinačnom futbale sme neboli vo svojej koži, niektorým hráčom sa nedarilo. Len o štyri percentá viac sme držali loptu, s týmto nie som spokojný. Musíme zapracovať na tom, aby sme i pod tlakom v strede ihriska viac dominovali na lopte," dodal Pivarník.

Plzenčania poskočili po víťazstve v tabuľke na tretiu pozíciu, na vedúci Zlín strácajú po ôsmom kole už len jediný bod.

Odporúčame

Najnovšie z klubu: Teplice

Pozri viac

Najnovšie z ligy: Česko

Pozri viac

HOKEJ.sk