ProFutbal.sk ProFutbal.sk

Tomáš Malec mieri do nórskeho Lillestrømu
zdroj: Michal Čierny, Stars and Friends

Tomáš Malec mieri do nórskeho Lillestrømu

„Vnímam to pozitívne, som rád, že som tu a že som sa vrátil do Nórska. Verím, že tímu pomôžem hlavne gólmi. Majú dobrý tím a v tabuľke patria rozhodne vyššie. Teším sa už na nedeľu a verím, že dostanem šancu,“ povedal šťastný Malec

Tomáš Malec odchádza do nórskeho Lillestrømu, kde bude pôsobiť v najbližšej sezóne. Urastený zakončovateľ hrával v minulosti v najslávnejšom nórskom klube Rosenborgu Trondheim a naposledy hosťoval v českom Olomouci.

„Vnímam to pozitívne, som rád, že som tu a že som sa vrátil do Nórska. Verím, že tímu pomôžem hlavne gólmi. Mužstvo som videl hrať už v nedeľu a hralo dobre. Presadzovalo kombinačný futbal, malo veľa šancí a to by mi mohlo vyhovovať. Pamätám si Lillestrøm aj zo svojho pôsobenia v Rosenborgu. Má dobrý tím a v tabuľke patrí rozhodne vyššie. Teším sa už na nedeľu a verím, že dostanem šancu," povedal Tomáš Malec tesne po prestupe.

Viac o transfere povedal Roman Vojtek zo spoločnosti Stars and Friends, ktorá prestup sprostredkovala: „Nórske prostredie Tomáš dôkladne pozná, veď v minulosti pôsobil v Rosenborgu Trondheim. Má to tam rád. Urobil si v Nórsku dobré meno a bol na tomto trhu žiadaný. Má predpoklady sa tam presadiť svojim štýlom hry. Veríme, že sa mu bude dariť. Očakáva sa od neho, aby potvrdil svoje strelecké kvality. Do mužstva sedí aj typologicky a pasuje do spôsobu hry, ktorý Lillestrøm preferuje. Sme presvedčení o tom, že sa tam Tomášovi bude dariť. Pretože faktom je, že keď hrá pravidelne, dáva aj góly."

[fbpage-53517587929]

Odporúčame

Najnovšie z klubu: Lilleström

Pozri viac

Najnovšie z ligy: Fortuna liga

Pozri viac

Najnovšie z kategórie: Prestupy a špekulácie

Pozri viac

HOKEJ.sk