ProFutbal.sk ProFutbal.sk

Čvančara v Senici skončil!
zdroj: TASR

Čvančara v Senici skončil!

Prvá trénerská zmena vo Fortuna lige prišla už po prvom kole. V Senici skončil Čech Aleš Čvančara

Prvá zmena na trénerskom poste v novej sezóne Fortuna ligy prišla nečakane už po prvom kole súťaže. Český kormidelník Aleš Čvančara z osobných dôvodov požiadal Senicu o uvoľnenie z postu a predstavenstvo klubu mu vyhovelo. Tím povedie dočasne Miroslav Mentel, ktorý je jediný držiteľ najvyššej trénerskej kvalifikácie Euro PRO v klube.

"V našom klube sa dnes udiala nečakaná zmena na trénerskom poste. Aleš Čvančara z osobných dôvodov požiadal predstavenstvo klubu o uvoľnenie z funkcie hlavného trénera FK Senica a rozhodol sa pre návrat do Českej republiky. Vedenie klubu jeho osobnej žiadosti vyhovelo. Trénerovi Alešovi Čvančarovi by sme radi za obdobie strávené v našom klube úprimne poďakovali a zaželali mu do ďalšieho profesijného a osobného života veľa úspechov," uvádza sa v stanovisku na oficiálnej stránke Senice.

Do realizačného tímu A-mužstva pribudol Vojtech Žitný, športový riaditeľ mládeže FK Senica, ktorý sa bude podieľať na tréningovom procese a výsledkoch prvého mužstva. Všetci ostatní členovia realizačného tímu ostávajú na svojich doterajších pozíciách.

Čvančara prišiel do Senice na konci mája 2016. Klub prehral v úvodnom zápase novej sezóny doma so Slovanom Bratislava 0:1.

Najnovšie z klubu: Senica

Pozri viac

Najnovšie z ligy:

Pozri viac

Odporúčame

HOKEJ.sk