ProFutbal.sk ProFutbal.sk

Gyömbér už natrvalo hráčom AS Rím, podpísal trojročný kontrakt
zdroj: TASR

Gyömbér už natrvalo hráčom AS Rím, podpísal trojročný kontrakt

Podľa oficiálnej webstránky AS sa Gyömbér upísal Rimanom do 30. júna 2019, pričom odstupné za hráča predstavuje sumu 1,5 milióna eur

Slovenský reprezentant Norbert Gyömbér sa stal natrvalo hráčom AS Rím. Dvadsaťtriročný defenzívny univerzál, ktorý v súčasnosti bojuje s národným tímom na EURO 2016 vo Francúzsku, bol dosiaľ v talianskom klube na hosťovaní z Catanie, v utorok si však "vlci" uplatnili opciu a podpísali s Gyömbérom trojročný kontrakt.

Podľa oficiálnej webstránky AS sa Gyömbér upísal Rimanom do 30. júna 2019, pričom odstupné za hráča predstavuje sumu 1,5 milióna eur. Slovenský reprezentant prišiel do hlavného mesta Talianska vlani na ročné hosťovanie, za "Giallorossi" odohral deväť zápasov.

Okrem Gyömbéra sa dočkal trvalého prestupu aj taliansky útočník Stephan El Shaarawy, vedenie AS Rím zaplatilo za 23-ročného reprezentanta trinásť miliónov eur. El Shaarawy hosťoval v Ríme od januára, v 16 stretnutiach Serie A si pripísal osem presných zásahov. Prvú polovicu minulej sezóny strávil rovnako na hosťovaní, ale v AS Monaco. Kmeňovým hráčom AC Miláno bol od roku 2011.

Najnovšie z klubu: Roma AS

Pozri viac

Najnovšie z ligy: Liga majstrov

Pozri viac

Najnovšie z kategórie: Prestupy a špekulácie

Pozri viac

Odporúčame

HOKEJ.sk