ProFutbal.sk ProFutbal.sk

Guba prestúpil do poľského tímu Termalica Nieciecza
zdroj: Monika Adamčiaková

Guba prestúpil do poľského tímu Termalica Nieciecza

"V Trenčíne som už vyhral všetko. Cítil som, že potrebujem zmenu. Chcel som vyskúšať zahraničie. Nový klub na mňa zapôsobil výborne," uviedol Guba

Slovenský stredopoliar David Guba prestúpil z Trenčína do poľského tímu Termalica Nieciecza, ktorému sa upísal na dva roky.

"Som rád, že som sa dohodol s tímom najvyššej poľskej ligy. Minulý týždeň mi naznačil pán Vengloš, že sa rysuje môj prestup. Neskôr som sa dozvedel, že zástupcovia Termalica Nieciecza ma na jar sledovali a rozhodli sa, že ma angažujú. V Poľsku som absolvoval lekársku prehliadku a podpísal som zmluvu," uviedol na stránke svojej zastupiteľskej agentúry csm-agency.

Dvadsaťštyriročný Guba pôsobil v dvoch uplynulých sezónach v drese AS Trenčín, s ktorým vyhral ligu i pohár. "V Trenčíne som už vyhral všetko. Cítil som, že potrebujem zmenu. Chcel som vyskúšať zahraničie. Nový klub na mňa zapôsobil výborne. Štadión je síce menší, no krásny. Som rád, že zo Žiliny to mám tri hodiny autom a z môjho rodného mesta z Medzilaboriec iba dve. Bývam v meste Tarnov. Budem to mať dvadsať minút autom. Zatiaľ budem sám, neskôr prídu za mnou partnerka so synom," dodal Guba.

Najnovšie z klubu: Trenčín

Pozri viac

Najnovšie z ligy: Fortuna liga

Pozri viac

Najnovšie z kategórie: Prestupy a špekulácie

Pozri viac

Odporúčame

HOKEJ.sk