ProFutbal.sk ProFutbal.sk

VIDEO: Ján Kozák ml. a Yannick Kozák veria Slovensku na EURO 2016
zdroj: Rastislav Blaško

VIDEO: Ján Kozák ml. a Yannick Kozák veria Slovensku na EURO 2016

So synom a vnukom reprezentačného trénera Jána Kozáka, aj o šanciach Slovenska na EURO 2016, sa rozprával Rastislav Blaško

Slovenská reprezentácia sa už nachádza v kúpeľnom meste Vichy, v dejisku EURO 2016. Počínanie svojich bývalých spoluhráčov bude pozorne sledovať aj syn reprezentačného trénera Ján Kozák ml. so svojím synom Yannickom.

Ján Kozák ml. bol účastníkom svetového šampionátu 2010 v Južnej Afrike, v súčasnom národnom mužstve Slovenska hrá viacero jeho bývalých reprezentačných spoluhráčov. V januári sa zúčastnil na druhých majstrovstvách sveta vo FootGolfe. V tomto novom športe získal ako najlepší Európan bronzovú medailu.

V uplynulej sezóne trénoval tím Slovan Bratislava B. Kvôli operácii kolena pred viacerými týždňami vynechal aj footgolfové turnaje na Slovensku. V rozhovore po treťom kole FootGolfovej ligy v Tomášove nám povedal nielen o FootGolfe, svojom synovi Yannickovi, ale aj svojom otcovi a šanciach Slovenska na EURO 2016.

[youtube]-3DLc0Y4K28[/youtube]

Vnuk reprezentačného trénera Yannick Kozák hrával futbal v mládežníckom tíme FC Ružinov Bratislava U13 a teraz za Slovan Bratislava a po vzore svojho otca začal hrávať aj FootGolf. Rád by videl Slovensko vo vyraďovacej fáze EURO 2016 a možno aj ďalej.

[youtube]nfTEGuq-XIA[/youtube]

Najnovšie z kategórie: EURO 2016 - Francúzsko

Pozri viac

Odporúčame

HOKEJ.sk