ProFutbal.sk ProFutbal.sk

Zraneného Denisova nahradí v ruskom výbere Jusupov

Rusko odohrá EURO 2016 bez viacerých opôr. Pre zranenia budú okrem Denisova chýbať aj stredopoliari Alan Džagojev s Denisom Čeryševom i obrancovia Jurij Žirkov s Olegom Kuzminom

Ruskú reprezentáciu na EURO 2016 posilní Artur Jusupov. Stredopoliar Zenitu Petrohrad nahradil vo výbere zbornej, ktorá si 15. júna v Lille vo svojom druhom vystúpení v B-skupine zmeria sily so Slovenskom, veterána Igora Denisova. Ten si v záverečnom prípravnom zápase Ruska pred ME proti Srbsku natrhol stehenný sval a jeho účasť na kontinentálnom šampionáte lekári vylúčili.

Jusupov pre domáce médiá povedal, že do reprezentácie ho povolali počas dovolenky v Monaku. Odtiaľ narýchlo cestoval do Paríža, kde si zverenci Leonida Sluckého rozložili svoju základňu. "Na dopoludňajšom tréningu som si musel požičať kopačky od spoluhráčov," povedal v pondelok Jusupov.

Rusko odohrá EURO 2016 bez viacerých opôr. Pre zranenia budú okrem Denisova chýbať aj stredopoliari Alan Džagojev s Denisom Čeryševom i obrancovia Jurij Žirkov s Olegom Kuzminom.

Odporúčame

Najnovšie z kategórie: EURO 2016 - Francúzsko

Pozri viac

HOKEJ.sk