ProFutbal.sk ProFutbal.sk

Švento sa vrátil do Slavie Praha, podpísal zmluvu do júna 2018
zdroj: Rastislav Blaško

Švento sa vrátil do Slavie Praha, podpísal zmluvu do júna 2018

"Dušan je jedna z hrajúcich legiend Slavie Praha. Veľmi si želám, aby k dvom českým titulom čoskoro pridal tretí. Vitaj doma, Dušan," vyhlásil Jaroslav Tvrdík

Dušan Švento, ktorý sa so slovenskou reprezentáciou pripravuje na majstrovstvá Európy vo Francúzsku, sa v nedeľu opäť stal futbalistom Slavie Praha. Univerzál ľavej strany podpísal v Edene kontrakt do 30. júna 2018.

Švento sa do Slavie vrátil po siedmich rokoch, medzičasom si vyskúšal pôsobenie v rakúskom Red Bulle Salzburg (2009 - 2014) a nemeckom 1. FC Kolín (2014 - 2016), kde mu vypršala zmluva.

"Vždy som hovoril, že by som si ešte chcel obliecť dres Slavie. Je to jediný klub v Česku, za ktorý chcem nastupovať. Ten čas práve nastal, na angažmán v Prahe mám najkrajšie spomienky z celej kariéry a dúfam, že spoločne nadviažeme na vtedajšie úspechy," povedal 30-ročný ružomberský odchovanec pre oficiálnu internetovú stránku svojho staronového zamestnávateľa.

"Dušan je jedna z hrajúcich legiend Slavie Praha. Veľmi si želám, aby k dvom českým titulom čoskoro pridal tretí. Vitaj doma, Dušan," vyhlásil zástupca majoritného vlastníka "zošívaných" Jaroslav Tvrdík. Švento bol so Slaviou majstrom ČR v rokoch 2008 a 2009.

[fbpage-53517587929]

Najnovšie z klubu: Slavia Praha

Pozri viac

Najnovšie z ligy: Európska liga

Pozri viac

Najnovšie z kategórie: A-Mužstvo

Pozri viac

Odporúčame

HOKEJ.sk