ProFutbal.sk ProFutbal.sk

Ružomberok potvrdil angažovanie Hrnčára, Pecko možno zostane v klube
zdroj: TASR

Ružomberok potvrdil angažovanie Hrnčára, Pecko možno zostane v klube

"Trénerovi Peckovi patrí veľká vďaka, že mužstvo dotiahol na šieste miesto v lige. Prišiel k nemu, keď bolo na predposlednej priečke bez víťazstva," doplnil Tittel

Futbalistov MFK Ružomberok povedie v nastavajúcej fortunaligovej sezóne Norbert Hrnčár. Avizovanú informáciu potvrdil v piatok športový riaditeľ klubu Dušan Tittel. Spoločne s Hrnčárom prichádza z Myjavy pod Čebrať aj asistent Richard Höger.

Tittel sa vo štvrtok v Prahe stretol s majiteľom "Ruže" Milanom Fiľom. O deň neskôr potvrdil angažovanie trénerského dua, ktoré v uplynulom ročníku doviedlo Myjavu na tretiu priečku, čo je historicky najlepšie umiestnenie klubu v najvyššej domácej súťaži. "Vo štvrtok tréner Hrnčár dotiahol všetky náležitosti týkajúce sa ukončenia zmluvného vzťahu v Myjave, takže nám už nič nebráni, aby sme ho angažovali. Zmluvu podpíšeme v pondelok. Cez víkend ešte dotiahneme ďalšie posty v realizačnom tíme," spresnil Tittel.

Na adresu angažovania ambiciózneho trénera dodal: "Je známy svojou náročnosťou a dôrazom na disciplínu, ktorým dosiahol veľký úspech v Myjave. Vybrali sme si ho, aby posunul Ružomberok ďalej."

{+t89318}

V Ružomberku by mal zotrvať aj doterajší šéf realizačného tímu Ladislav Pecko. Vo funkcii hlavného trénera mu kontrakt vypršal 31. mája. "Našou snahou je, aby Pecko naďalej pôsobil v štruktúrach klubu. Spoločne nájdeme riešenie, o akú pozíciu pôjde. Trénerovi Peckovi patrí veľká vďaka, že mužstvo dotiahol na šieste miesto v lige. Prišiel k nemu, keď bolo na predposlednej priečke bez víťazstva," doplnil Tittel.

Prípravu na novú sezónu otvoria Ružomberčania v pondelok 6. júna.

Najnovšie z klubu: Ružomberok

Pozri viac

Najnovšie z ligy: Fortuna liga

Pozri viac

Odporúčame

HOKEJ.sk