ProFutbal.sk ProFutbal.sk

Hrnčár opúšťa Myjavu, vymení ju pravdepodobne za Ružomberok!
zdroj: TASR

Hrnčár opúšťa Myjavu, vymení ju pravdepodobne za Ružomberok!

Trénerské duo Norbert Hrnčár a Richard Höger sa rozhodlo ukončiť spoluprácu s myjavským klubom a odchádza trénovať tím MFK Ružomberok. Informoval o tom Spartak Myjava na svojom Facebooku

Prekvapujúca novinka dnes prišla z tábora Myjavy. Úspešný tréner Norbert Hrnčár vraj nebude pokračovať v klube, s ktorým si vybojoval miestenku v predkole Európskej ligy. Smeruje do konkurenčeného Ružomberka!

"Spartak Myjava informuje svojich fanúšikov, že trénerské duo Norbert Hrnčár a Richard Höger sa rozhodlo ukončiť spoluprácu s myjavským klubom a odchádza trénovať tím MFK Ružomberok. Spartak Myjava trénerskú otázku aktuálne rieši a bude o situácii verejnosť včas informovať. Ďakujeme vám za pochopenie a trénerom aj touto cestou ďakujeme za ich služby a odvedenú prácu pre myjavský klub. Držíme palce v novom pôsobisku!" uviedol myjavský klub na svojom Facebooku.

„Hľadáme najlepšie riešenie doplnenia realizačného tímu. Chceme ho doplniť tak, aby sme bojovali o pohárové miesta. Rokujeme s viacerými trénermi, pričom zo slovenských trénerov ide hlavne o súčasného trénera Spartaka Myjava, Norberta Hrnčára,“ ozrejmil pre mfkruzomberok.sk športový a marketingový riaditeľ klubu Dušan Tittel. Zároveň dodal, že zmeny v hráčskom kádri budú nasledovať na základe dohody s prípadným novým šéfom realizačného tímu.

Najnovšie z klubu: Myjava

Pozri viac

Najnovšie z ligy: 4. liga ZsFZ Sever

Pozri viac

Odporúčame

HOKEJ.sk