ProFutbal.sk ProFutbal.sk

Do Žiliny mieri obranca z Borčíc
zdroj: mskzilina.sk

Do Žiliny mieri obranca z Borčíc

"Páči sa mi nasadenie hráčov, smerovanie tímu a útočná filozofia, s ktorou sa stotožňujem. Mám iba tie najvyššie ambície a to je pre všetkých v Žiline titul,“ dodal odvážne Jaramillo

Vedenie MŠK Žilina v piatok získalo až dve posily. Okrem nemeckého záložníka Christophera Mandiangu posilnil „šošonov“ aj 22-ročný kolumbijský krajný bek Joan Jaramillo. Ten je našincom známy z jarného pôsobenia v druholigových Borčiciach.

Ako uvádza klubová stránka „žlto-zelených“, so Jaramillom sa dohodli na polročnej zmluve s následnou dva a polročnou opciou. Rýchlonohý pravák odohral väčšinu kariéry doma v Kolumbii, naposledy tam hral v najvyššej lige za tím Boyacá Chicó. V marci prišiel na Slovensko, v Borčiciach si stihol odkrútiť päť duelov.

"Prišiel som do Európy, aby som sa presadil. Žilinu považujem za veľký klub, preto som veľmi rád, že tu môžem pôsobiť. Tréneri ma môžu využiť na pozícii pravého obrancu, prípadne krídelníka,“ predstavil sa priaznivcom Jaramillo.

Ten už má za sebou pod Dubňom skúšku a niekoľko tréningov. "Je to v mojej futbalovej kariére veľký krok vpred. S chlapcami v kabíne som mal možnosť sa spoznať, sú skvelí, páči sa mi nasadenie hráčov, smerovanie tímu a útočná filozofia, s ktorou sa stotožňujem. Mám iba tie najvyššie ambície a to je pre všetkých v Žiline titul,“ dodal odvážne pre mskzilina.sk.

Najnovšie z klubu: Žilina

Pozri viac

Najnovšie z ligy:

Pozri viac

Najnovšie z kategórie: Prestupy a špekulácie

Pozri viac

Odporúčame

HOKEJ.sk