ProFutbal.sk ProFutbal.sk

Slovan hlási prvú letnú posilu, prichádza odchovanec Ajaxu Amsterdam (video)
zdroj: skslovan.com

Slovan hlási prvú letnú posilu, prichádza odchovanec Ajaxu Amsterdam (video)

"Chápem prvotné reakcie fanúšikov na odchody hráčov, ale odchádzajúcich hráčov nahradíme ešte väčšou kvalitou, hráčmi hladnými po úspechu, ktorý v Slovane všetci očakávame,“ povedal Ivan Kmotrík ml.

Bratislavský Slovan dnes informoval, že po neúspešnej sezóne sa rozlúči s viacerými hráčmi. „Belasí“ sa ale potrebujú aj posilniť a začínajú s tým čo najskôr. Na svojom klubovom webe dnes informovali o podpísaní štvorročného kontraktu s 23-ročným holandským krídelníkom Leslym de Sa.

Lesly de Sa je odchovancom Ajaxu Amsterdam, kde prešiel všetkými mládežníckymi kategóriami a pripísal si aj štarty v A-mužstve. Posledné dve sezóny strávil na hosťovaniach v holandských kluboch Go Ahead Eagles a Willem II Tilburg. V aktuálnom ročníku najvyššej holandskej súťaže nastúpil za Tilburg v osemnástich zápasoch. Do Slovana prichádza po uplynutí zmluvy v Ajaxe ako voľný hráč.

Nová posila belasých má bohaté skúsenosti z holandských mládežníckych reprezentácií. De Sa postupne reprezentoval vo výberoch do 15 až 21 rokov a za Holandsko odohral celkom dvadsaťdeväť stretnutí.

[fbpage-53517587929]

„Sme radi, že Lesly prichádza do Slovana. Očakávame od neho skvalitnenie ofenzívnej fázy a rýchlosť v krídelných priestoroch, čo by malo mať pozitívny vplyv na herný prejav mužstva. Ako sme už avizovali, káder Slovana bude značne obmenený. Môžem prezradiť, že v letnom prestupovom období budeme veľmi aktívni. Chápem prvotné reakcie fanúšikov na odchody hráčov, ale odchádzajúcich hráčov nahradíme ešte väčšou kvalitou, hráčmi hladnými po úspechu, ktorý v Slovane všetci očakávame. Naše ciele sú vždy iba tie najvyššie,“ povedal pre skslovan.com viceprezident klubu Ivan Kmotrík ml.

Najnovšie z klubu: Slovan Bratislava

Pozri viac

Najnovšie z ligy: Fortuna liga

Pozri viac

Najnovšie z kategórie: Prestupy a špekulácie

Pozri viac

Odporúčame

HOKEJ.sk