ProFutbal.sk ProFutbal.sk

Skalica v druhej lige s novým trénerom, Horný skončil
zdroj: mfkskalica.sk

Skalica v druhej lige s novým trénerom, Horný skončil

"Momentálne prebiehajú rokovania s novými kandidátmi s tým, že klub bude mať do budúcej sezóny v druhej najvyššej súťaži tie najvyššie ciele," uviedol člen predstavenstva MFK Marek Gula

Slovenský klub MFK Skalica po vypadnutí z Fortuna ligy nepredĺžil spoluprácu s trénerom Štefanom Horným. Meno nového kormidelníka, ktorý by mal mužstvo priviesť späť do najvyššej súťaže, bude známe už čoskoro.

Skaličania bojovali o záchranu do záverečného 33. kola, no po prehre 1:2 na pôde majstrovského AS Trenčín zostúpili do DOXXbet ligy. Vedenie klubu na základe neúspešného boja o Fortuna ligu nepredĺžilo spoluprácu s trénerom Horným. "Momentálne prebiehajú rokovania s novými kandidátmi s tým, že klub bude mať do budúcej sezóny v druhej najvyššej súťaži tie najvyššie ciele. Vedenie MFK Skalica vyjadruje poďakovanie trénerovi Hornému za odvedenú prácu, za pozitívny vzťah ku klubu a zároveň praje úspechy v ďalšej trénerskej práci," uviedol stanovisku zaslanom TASR člen predstavenstva MFK Marek Gula.

Následne dodal, že vedenie klubu nemá finančné problémy, ktoré by sa dotkli uhradenia výplat hráčom. "MFK Skalica chce tiež jednoznačne dementovať nepravdivé správy o nevyplatených mzdách pre ich hráčov, ktoré zazneli počas piatkového priameho prenosu z úst komentátora RTVS a bude požadovať od tejto televízie verejné ospravedlnenie," dodal Gula.

Najnovšie z klubu: Skalica-fix

Pozri viac

Najnovšie z ligy: 2. liga

Pozri viac

Odporúčame

HOKEJ.sk