ProFutbal.sk ProFutbal.sk

Rozprávka sa skončila, Borčice sa odhlásili z druhej ligy!
zdroj: iskraborcice.sk

Rozprávka sa skončila, Borčice sa odhlásili z druhej ligy!

Ambiciózny druholigový nováčik Iskra Borčice sa podľa informácií uvedených na svojom oficiálnom webe odhlásil z druhej ligy

TJ ISKRA BORČICE dnešným dňom 21.04.2016 odhlasuje svoje mužstvo dospelých zo súťaže DOXX bet ligy 2015/2016 nie z finančných dôvodov. Všetky pohľadávky má uhradené a momentálne disponuje so sumou 174 529 € na účte. Ide o rozhodnutie majiteľa klubu. 

Táto informácia sa dnes objavila na klubovom webe iskraborcice.sk. Borčice aktuálne figurujú na deviatej priečke v nadstavbovej skupine o postup do Fortuna ligy. Jarná časť súťaže im absolútne nevychádzala podľa predstáv, na čo doplatil tréner Ivan Galád, hoci neskôr klub ozrejmil, že si len odišiel vybaviť osobné záležitosti. Teraz je zrejmé, že v druhej lige končí nie len Galád, ale aj celý klub.

O ďalšej podobe súťaže a športových dôsledkoch tohto rozhodnutia TJ Iskra Borčice rozhodne ŠTK SFZ v piatok na svojom mimoriadnom zasadnutí.

Prezident klubu Štefan Bobot nechcel pre TASR komentovať dôvody nečakaného odstúpenia z druhej najvyššej súťaže. "Nebudem sa k tomu vyjadrovať. Tieto veci sú v kompetencii majiteľa klubu pána Fabuša," povedal.

{+t89424}

[fbpage-53517587929]

Najnovšie z klubu: TJ Iskra Borčice

Pozri viac

Najnovšie z ligy:

Pozri viac

Odporúčame

HOKEJ.sk