ProFutbal.sk ProFutbal.sk

Man City hodlá vyfúknuť Chelsea zázračné holandské dieťa z Ajaxu (video)
zdroj: TASR/AP

Man City hodlá vyfúknuť Chelsea zázračné holandské dieťa z Ajaxu (video)

Záujem o mladíka prejavili aj Arsenal, Liverpool a AC Miláno, hlavným favoritom je však Chelsea. Podľa najnovších správ už predstavitelia úradujúceho anglického majstra kontaktovali hráča a jeho agenta

Pep Guardiola, ktorý od leta prevezme Man City, je pripravený bojovať s Chelsea o zázračné dieťa Ajaxu Amsterdam Riechedly Bazoera. Oba kluby, podľa Mirror, už dlhšiu dobu sledujú nádejného holandského stredopoliara, ktorý za seniorský tím „Oranjes“ debutoval v novembri minulého roka proti Walesu.

Záujem o mladíka prejavili aj Arsenal, Liverpool a AC Miláno, hlavným favoritom je však Chelsea. Podľa najnovších správ už predstavitelia úradujúceho anglického majstra hráča a jeho agenta, ktorým je jeho brat – Irchandley, kontaktovali. Irchandley dokonca navštívil tréningové centrum Chelsea Cobham a rokoval s riaditeľom klubu Michaelom Emenalom.

Do hry o talentovaného mladíka však vstúpil aj Man City a zdá sa, že má eminentný záujem uchmatnúť si ho pre seba. Riechedly Bazoer je často prirovnávaný k Frankovi Rijkaardovi, pre jeho unikátny štýl hry. Ajax si devätnásťročného rodáka z Utrechtu cení na 24 miliónov libier.

Odporúčame

Najnovšie z klubu: Chelsea

Pozri viac

Najnovšie z ligy: Taliansko

Pozri viac

Najnovšie z kategórie: Prestupy a špekulácie

Pozri viac

HOKEJ.sk