ProFutbal.sk ProFutbal.sk

Vidal dal prednosť Bayernu pred Man United: Chcel som ísť do silného tímu
zdroj: TASR/AP

Vidal dal prednosť Bayernu pred Man United: Chcel som ísť do silného tímu

Čiľan v službách nemeckého majstra Bayernu priznal, že bol veľmi blízko prestupu na Old Trafford pred tým, ako sa upísal bavorskému veľkoklubu v lete 2015

Čiľan v službách nemeckého majstra Bayernu Mníchov priznal, že bol veľmi blízko prestupu na Old Trafford pred tým, ako sa upísal bavorskému veľkoklubu v lete 2015. Stredopoliar, ktorý prestúpil do Nemecka z Juventusu, mal v lete množstvo ďalších ponúk, okrem iného aj z anglickej Premier League.

Dvadsaťosemročný neúnavný stredopoliar tiež povedal, že v jednu chvíľu bol presvedčený o presune k "červeným diablom", potom dal však na svoje srdce a upísal sa Bayernu. Keď sa ho reportéri Times spýtali na možnosť prestúpiť do Manchestru, Vidal povedal: "Áno, bola tu šanca na príchod do Anglicka. Bolo tomu tak posledné leto. V jednom momente sme si mysleli, že sa tak stane."

"Pozdávala sa mi ponuka, s ktorou prišli, ale nakoniec som sa rozhodol ísť do Bayernu. Vždy je tu veľké množstvo tímov, ktoré krúžia okolo môjho agenta. Chcel som prísť do silného tímu s ambicióznym projektom. Teraz sa cítim šťastný. Pomohlo, že som poznal krajinu a nemeckých ľudí. Máme sa lepšie. Ja, moja žena, aj deti. Je tu veľmi dobrý, pokojný život. Cítime sa tu veľmi dobre," uzavrel Vidal.

Odporúčame

Najnovšie z klubu: Manchester United

Pozri viac

Najnovšie z ligy: Anglicko

Pozri viac

HOKEJ.sk