ProFutbal.sk ProFutbal.sk

Ferrari 335 S najdrahším autom predaným v aukcii. Kúpil ho Messi?!
zdroj: TASR/AP

Ferrari 335 S najdrahším autom predaným v aukcii. Kúpil ho Messi?!

Talianska spoločnosť Proto Enterprises v tlačovej správe uviedla, že vážnymi záujemcami o kúpu automobilu, ktorý riadil slávny Stirling Moss v kubánskej Grand Prix v roku 1958, boli Messi a Ronaldo

Ferrari 335 S Spider Scaglietti sa stalo historicky najdrahším autom predaným v aukcii. Anonymný kupec za neho neváhal zaplatiť až neuveriteľných 32 miliónov eur. Španielske médiá svorne tvrdia, že novým majiteľom červeného tátoša sa stal Lionel Messi. Ten mal dokonca v dražbe prebiť ponuku Cristiana Ronalda!

Aukcia začala ponukou vo výške 20 miliónov eur. Cena za automobil sa postupne vyšplhala až na neuveriteľných 32 miliónov eur, čo je, bez ohľadu na meno majiteľa, rekord pre predaj automobilu v aukcii.

{+t86694}

Talianska spoločnosť Proto Enterprises v tlačovej správe uviedla, že vážnymi záujemcami o kúpu automobilu, ktorý riadil slávny Stirling Moss v kubánskej Grand Prix v roku 1958, boli Lionel Messi a Cristiano Ronaldo. Boj o Ferrari mala nakoniec vyhrať ikona Barcelony.

A čo na to argentínska superstar? Špekulácie, ktoré za niekoľko hodín obleteli celý svet, vzal Messi s humorom. Pozrite sa, akú fotku zavesil na Instagram.

[instagram-BBp_j4gvM-U]

Kto je ozajstným majiteľom slávneho Ferrari sa asi nedozvieme :)

[youtube]osBYVFYRT-0[/youtube]

Najnovšie z klubu: Barcelona FC

Pozri viac

Najnovšie z ligy: Španielsko

Pozri viac

Odporúčame

HOKEJ.sk