ProFutbal.sk ProFutbal.sk

Skalica predstavila trio posíl, asistentom trénera Jozef Majoroš
zdroj: iskraborcice.sk

Skalica predstavila trio posíl, asistentom trénera Jozef Majoroš

Skaličania získali posilu aj do realizačného tímu, novým asistentom hlavného trénera Štefana Horného je bývalý reprezentačný útočník Jozef Majoroš, ktorý naposledy viedol druholigové Borčice

Slovenský klub MFK Skalica predstavil v piatok svoje tri posily pred jarnou časťou Fortuna ligy 2015/2016. Záhoráci počas zimnej prestávky vystužili svoj káder o brankára Martina Krnáča, jeho bývalého spoluhráča zo Slovana Bratislava, obrancu Martina Dobrotku a defenzívneho záložníka Ikennu Paula Hillaryho. Informoval o tom oficiálny facebookový profil klubu.

Trio má pomôcť poslednému tímu Fortuna ligy v boji o záchranu v najvyššej súťaži. Krnáč prišiel z hlavného mesta do Skalice na polročné hosťovanie. Dobrotka, ktorý sa pre dlhodobé zdravotné problémy v septembri dohodol s vedením Slovana na uvoľnení spod kontraktu a ukončení vzájomnej spolupráce, už niekoľko dní trénoval na Záhorí. V drese MFK štartoval aj vo víťaznom prípravnom zápase proti druholigovej Seredi (3:0). Dvadsaťštyriročný Hillary, ktorý naposledy pôsobil na Malte v klube FC Valletta, bol v Skalici od začiatku januára na skúške.

{+T86297}

Skaličania získali posilu aj do realizačného tímu, novým asistentom hlavného trénera Štefana Horného je bývalý reprezentačný útočník Jozef Majoroš, ktorý naposledy viedol druholigové Borčice.

Najnovšie z klubu: Skalica-fix

Pozri viac

Najnovšie z ligy: 2. liga

Pozri viac

Najnovšie z kategórie: Prestupy a špekulácie

Pozri viac

Odporúčame

HOKEJ.sk