ProFutbal.sk ProFutbal.sk

Verný fanúšik: Svoju svadobnú reč venoval Özilovi! (video)
zdroj: TASR/AP

Verný fanúšik: Svoju svadobnú reč venoval Özilovi! (video)

"Pekne povedané. Obom vám osobne pogratulujem po vašich medových týždňoch. Pozývam vás na zápas na Emirates Stadium," napísal kreatívny záložník na svojom Twitteri.

Odvážny kúsok predviedol na svojej svadbe fanúšik Arsenalu Ben Keane. Počas svojho svadobného príhovoru veľmi dojemne hovoril o "niekom špeciálnom". Na konci svojho prejavu následne odhalil, že všetky tieto slová venoval inej osobe, nie svojej manželke!

Veľký priaznivec "kanonierov" ukázal zmysel pre humor. Našťastie, o jeho láske k Arsenalu vie celá rodina, ktorá jeho príhovor takisto ocenilo smiechom. Ben Keane totiž svoj svadobný príhovor venoval azda najlepšiemu hráčovi Arsenalu v tejto sezóne Mesutovi Özilovi.

Výsledok? Dôležitým faktom bolo, že nevesta neutiekla. Naopak, celé osadenstvo sa pobavilo. A aby toho nebolo málo, na celú situáciu zareagoval aj samotný Özil! Vyzerá to tak, že nemecký reprezentant daruje mladomanželom veľmi cenný svadobný dar. "Pekne povedané. Obom vám osobne pogratulujem po vašich medových týždňoch. Pozývam vás na zápas na Emirates Stadium," napísal kreatívny záložník na svojom Twitteri.

Klobúk dole pred Mesutom Özilom i odvážnym ženíchom. Na druhej strane, tento dar zo strany hráča predstavuje veľké riziko pre ďalšie nevesty, ktoré majú doma fanúšikov Arsenalu. Snáď nebudú všetky svadobné príhovory už len o hviezdnom stredopoliarovi... :)

Najnovšie z klubu: Arsenal

Pozri viac

Najnovšie z ligy: Nemecko

Pozri viac

Odporúčame

HOKEJ.sk