ProFutbal.sk ProFutbal.sk

FC Liverpool skompletizoval prestup talentovaného Grujiča
zdroj: TASR

FC Liverpool skompletizoval prestup talentovaného Grujiča

Grujič bol členom národného mužstva do dvadsať rokov, ktoré v júni na Novom Zélande získalo titul majstrov sveta v tejto vekovej kategórii. V súčasnosti figuruje v reprezentácii do 21 rokov

Vedenie anglického klubu FC Liverpool v stredu skompletizovalo prestup Marka Grujiča z tímu Crvena Zvezda Belehrad. Devätnásťročný srbský stredopoliar dohrá sezónu vo svojom materskom klube a v lete sa pripojí k prvému tímu LFC.

Grujič bol členom národného mužstva do dvadsať rokov, ktoré v júni na Novom Zélande získalo titul majstrov sveta v tejto vekovej kategórii. V súčasnosti figuruje v reprezentácii do 21 rokov. Liverpoolčania nezverejnili prestupovú čiastku, ale britské médiá informovali, že Srbi za talentovaného stredopoliara dostanú odstupné 7,2 milióna eur. S LFC podpísal zmluvu do roku 2020.

"Marko je veľký talent. Sledovali sme ho už dlhší čas, naši skauti s ním boli veľmi spokojní. Už som sa s ním aj rozprával, je to rozumný mladý muž. Sme radi, že sme ho získali," povedal o novej posile liverpoolsky kouč Jürgen Klopp.

V aktuálnej sezóne nastúpil Grujič za CZ na 21 duelov, v ktorých zaznamenal päť gólov.

Odporúčame

Najnovšie z klubu: Liverpool

Pozri viac

Najnovšie z ligy: Anglicko

Pozri viac

Najnovšie z kategórie: Prestupy a špekulácie

Pozri viac

HOKEJ.sk