zdroj: saintsfc.co.uk

Iternet okamžite zaplavili desiatky neveriackych statusov. Rodák z Holandska, ktorý reprezentuje Curacao, sa vďaka nádhernému gólu preslávil. Mnohí sa pri tom pýtajú: Kto to vlastne je?

Boxing day, teda hrací deň v anglickej Premier League, ktorý je na programe tradične na druhý sviatok vianočný, uzavrel v sobotu večer súboj Southamptonu s Arsenalom.

[videohu]vC4mcJv6lFLjy9df[/videohu]

Favoritom duelu boli "kanonieri", ktorí sa v prípade víťazstva mohli vyšvihnúť na prvú priečku tabuľky. Prvý polčas ale zverencom trénera Arséna Wengera absolútne nevyšiel. Herne sa trápili a klinec do rakvy im zabil pravý obranca Cuco Martina svojou utešenou delovkou.

A internet okamžite zaplavili desiatky neveriackych statusov. Rodák z Holandska, ktorý reprezentuje Curacao, sa vďaka nádhernému gólu preslávil. Mnohí sa pri tom pýtajú: Kto to vlastne je? Veď, pozrite sa sami... (článok sme uverejnili v polčasovej prestávke, počas ktorej Arsenal prehrával so Southamptonom 0:1 - nakoniec prehral vysoko 0:4)