ProFutbal.sk ProFutbal.sk

VIDEO: Trenčania sa majú na čo tešiť, takto bude vyzerať ich nový štadión!
zdroj: astrencin.sk

VIDEO: Trenčania sa majú na čo tešiť, takto bude vyzerať ich nový štadión!

Výstavba nového stánku úradujúceho majstra by mala odštartovať na prelome leta a jesene 2016. Dokončený by mal byť podľa slov generálneho manažéra AS Trenčín Róberta Rybníčka do konca roka 2018

Perfektný vianočný darček dostali fanúšikovia AS Trenčín. Vedenie klubu dnes na svojej oficiálnej internetovej stránke zverejnilo fotky a video vizualizácie nového štadióna, ktorý by mal pod Čákovým hradom stáť už do konca roka 2018!

[anketa-92]

Výstavba nového stánku úradujúceho majstra by mala odštartovať na prelome leta a jesene 2016. Dokončený by mal byť podľa slov generálneho manažéra AS Trenčín Róberta Rybníčka do konca roka 2018.

{+T85569}

Ako uvádza astrencin.sk, štadión bude poskytovať kompletné zázemie pre klub, hráčov a fanúšikov. Kapacita by mala dosiahnuť takmer 12 000 miest. Štadión bude spĺňať štvorhviezdičkový štandard UEFA. Ešte v závere tohto roka klub odovzdá projektovú dokumentáciu na územné rozhodnutie.

„Celý proces sa spustí v priebehu januára. Trvať by mohol približne tri mesiace. Možno aj kratšie, pokiaľ tam nebudú nejaké zásadné pripomienky. Následne projektovú dokumentáciu zosumarizujeme a prerobíme na stavebný projekt. Potom podáme žiadosť o stavebné povolenie. Celý proces by mal trvať asi pol roka," objasnil Rybníček.

{+T85568}

Najnovšie z klubu: Trenčín

Pozri viac

Najnovšie z ligy:

Pozri viac

Odporúčame

HOKEJ.sk