Stoch vyradený z kádra Bursasporu
zdroj:

Vedenie tureckého klubu Bursaspor vyradilo z kádra slovenského reprezentanta Miroslava Stocha

Vedenie tureckého klubu Bursaspor vyradilo z kádra slovenského reprezentanta Miroslava Stocha. Rovnaký osud postihol aj Portugalčana Josueho Pesqueiru. Ako informoval webový portál Beser Haber, obaja legionári opustili káder po vysokej domácej prehre 0:4 s FK Osmanlispor.

Stoch i Pesqueira sú v Bursaspore na hosťovaní. Slovenský krídelník je kmeňovým hráčom Fenerbahce Istanbul, portugalský ofenzívny stredopoliar je zmluvne viazaný s FC Porto. Obaja doplatili na slabé výsledky tímu, ktorý z úvodných pätnástich zápasov novej sezóny prehral až desať a so ziskom päťnástich bodov mu patrí v tabuľke tureckej Super Lig štrnáste miesto.

Stoch sa v piatkovom zápase proti Osmanlisporu dostal na trávnik v 72. minúte. Pesqueira figuroval v základnej zostave, ale tréner Ersel Uzgur ho striedal už v polčasovej prestávke.