ProFutbal.sk ProFutbal.sk

Personálne zmeny v Šamoríne, Cs. Horváth manažérom mládeže
zdroj: Tibor Őry

Personálne zmeny v Šamoríne, Cs. Horváth manažérom mládeže

Treťoligový klub ŠTK Šamorín, ktorý po jesennej časti skončil na druhej priečke tretej ligy, ešte viac prehlbuje spoluprácu s brazílskym Fluminense

Treťoligový klub ŠTK Šamorín, ktorý po jesennej časti skončil na druhej priečke tretej ligy Západ, ešte viac prehlbuje spoluprácu s brazílskym Fluminense.

Okrem toho, že v tíme sú už hráči z tejto juhoamerickej krajiny, od 1. januára 2016 bude z Brazílie aj hlavný tréner, ktorý tak nahradí doterajšieho kouča Jozefa Kontíra. Meno kormidelníka z Brazílie bude známe v priebehu decembra.

Výkonným riaditeľom sa od 1. decembra 2015 stane Roland Kovács, ktorý je bývalým odchovancom ŠTK a absolventom manažérskych skúšok FIFA.

Funkcionársku úlohu dostane aj bývalý slovenský reprezentant Csaba Horváth, ktorý sa na jeseň vrátil do Šamorína a stal sa výraznou oporou tímu. Horváth bude v klube naďalej pôsobiť ako hráč, okrem toho bude aj manažérom mládeže. "Teším sa na novú funkciu v klube, je to pre mňa veľká výzva. Verím, že spoločne s mojimi kolegami vychováme v klube kvalitných futbalistov," uviedol pre klubový web.

Odporúčame

Najnovšie z klubu: Šamorín

Pozri viac

Najnovšie z ligy: 2. liga

Pozri viac

HOKEJ.sk